Изборник Затворити

Spartak slavio u Lazarevcu

Fudbaleri Kolubare nisu uspeli da da prekinu lošu seriju u debitantskoj sezoni LingLong Superlige Srbije i zabeleže pobedu u 15. kolu. Na domaćem terenu Kolubara je poražena rezultatom 2:1 od ekipe Spartaka iz Subotice.

Kolubara je povela u 11. minutu golom Uroša Đuranovića, a na 1:1 izjednačio je Nikola Srećković u 36. Strelac za pobedu Spartaka bio je u 88. minutu Luka Bijelović.

Trener Spartaka Vladimir Gaćinović rekao je na konferenciji za novinare da je utakmica bila dobra, i da se igrao otvoren fudbal. Čestitao je igračima oba tima, a treneru Đurđeviću poželeo sreću do kraja prvenstva.

Vladimir Gaćinović

Šef stručnog štaba Kolubare Dejan Đurđević istakao je da je problem njegovog tima to što dobro počne utakmicu, postigne pogodak, a nakon toga protivnik preuzme inicijativu.

Dejan Đurđević

„Prvo poluvreme otvaramo kao i obično, postižemo gol na vreme, a onda nam se dešava to što je za mene kao trenera neshvatljivo, da u trenutku kada postignemo gol prestajemo da igramo i protivnik preuzima inicijativu. Teška je borba pred nama, moram priznati da mi je ovaj poraz teško pao ali čestitam ekipi Spartaka na pametnoj igri i na pobedi“, rekao je Đurđević.

U 16. kolu LingLong Superlige Srbije Kolubara će ugostiti ekipu Napredaka iz Kruševca.