Изборник Затворити

Pobeda Kolubare nad Spartakom rezultatom 2:1

Fudbaleri Kolubare pobedili su u Lazarevcu u okviru 30. poslednjeg kola regularnog dela Mozzartbet Superlige ekipu Spartaka iz Subotice rezultatom 2:1 (0:0).

Gosti iz Subotice prvi su došli do vodjstva u 48 minutu susreta preko Alekse Djurasovića, da bi izjednačujući pogodak za Kolubaru postigao Uroš Djuranović u 58. minutu. Pobedu Kolubari doneo je Vanja Ilić u 73. minutu preciznim udarcem sa ivice šesnaesterca.

Sa nova tri boda Kolubara je zauzela 9. poziciju sa osvojenih 37 bodova, nakon 30 odigranih kola. Kolubara će igrati u okviru plejaut faze takmičenja ukupno 7 mečeva, 4 kod kuće i 3 meča na gostovanju sa izglednim šansama da i ove godine izbori opstanak u najjačem rangu takmičenja u Srbiji.