Изборник Затворити

Kolubara savladala Vojvodinu u Lazarevcu

Kolubara je u okviru 25. kola Linglong tire Superlige Srbije, na stadionu SRC Kolubara savladala Vojvodinu rezultatom 1:0. Meč koji je odigran u večernjem terminu, po hladno vremenu posmatralo je više od 500 gledalaca.

Kolubara je povela već u 8. minutu. Korner sa desne strane je izveo Kočović, a najviši na petercu bio je Bakić, koji je pogodio glavom za vodjstvo domaćih od 1:0. Vojvodina je u 44. minutu mogla do izjednačenja sa “bele tačke”, ali je šut Vukadinovića odbranio Dejan Stanivuković. Muke po “staru damu” su se nastavile, na početku drugog poluvremena kada je u 48. minutu, Nemanja Čović zbog simuliranja dobio drugi žuti karton. Naša ekipa sa igračem više, organizovanom I energičnom igrom do kraja utakmice uspela je da sačuva minimalnu prednost.

Za Kolubaru su u ovom meču nastupili: Stanivuković, Janković, Bakić, Djurić, Radovanović, Kočović (od 87 Uzelac), Marjanović, Bojić (od 87 Zečević), Djokić (od 70 Tumbas), Filipović (od 75 Lončar)  i Djuranović

Sa nova tri boda, Kolubara u ovom trenutku nakon nepotpunog 25. kola zauzima 7. poziciju na tabeli sa osvojena 32 boda. U narednom 26. kolu Kolubaru očekuje gostovanje u Nišu, ekipi Radničkog.