Изборник Затворити

Vojvodina pobedila ekipu Kolubare rezultatom 2:1

Fudbaleri Vojvodine pobedili su ekipu Kolubare rezultatom 2:1 (1:0) u 10. kolu Super lige Srbije.

Vojvodina je povela autogolom Đuranovića u 14. i golom Veljka Simića u 52. minutu. Pogodak za Kolubaru postigao je Andrić u nadoknadi utakmice.

Ekipe su nastupile u sledećim sastavima:

Vojvodina: N. Simić – Bjeković, Kopitović, Stevanović, Đorđević (od 63. Devetak) – Topić, Maksimović (od 71. Miletić) – Vukadinović, Čović (od 81. Kabić), V. Simić (od 81. Nešković) – Bastajić (od 63. Zukić).

Kolubara: Puletić, Vasiljević, Petronijević, Đerić, Kočović, Đokić, Pecelj, Marjanović, Mladenović (od 57. Milisavljević), Nikolić, Đuranović.

Čestitam kolegi i FK Vojvodina na pobedi. Ovo je jedna ne preterano kvalitetna utakmica sa dosta taktičkog nadmudrivanja i dosta borbe, bez previše napada, lepih akcija ali ono što je važno je da Vojvodina zahvaljujući pre svega svom individualnom kvalitetu koji ima pogotovo u zadnjoj trećini terena uspela da uradi ono što je najbitnije, da da golove. Što se našeg tima tiče nismo loši i želimo da igramo ali imamo i dalje problem neverovatne lakoće primanja golova, vrlo često to dobijemo iz prvog šuta, međutim danas smo uspeli još nešto, to je da sami sebi damo go. Onda je to teško protiv Vojvodine, oni se otvore i počnu da imaju puno prostora. Probudili smo se negde zadnjih 15 minuta i onako više stihijski nego planski izvršili smo pritisak i stvorili dve, tri simpatične situacije i postigli jedan gol ali to je bilo sve. Nedovoljno za nešto više. Još jednom čestitke Vojvodini a nama preostaje sad pošto smo igrali dve utakmice na strani da se spremamo za Radnički iz Niša sa kim igramo na domaćem terenu i da nastavimo svoju borbu – rekao je Šef stručnog štaba Kolubare Dejan Đurđević na konferenciji za medije.

Kolubara u okviru 12. kola Linglong Super lige Srbije dočekuje ekipu Radničkog iz Niša.