Изборник Затворити

Ubedljiva pobeda Partizana u Lazarevcu

Fudbaleri Kolubare poraženi su u Lazarevcu u 6. kolu Ling Lonf Superlige Srbije od ekipe Partizana rezultatom 0:4. Na poluvremenu je bilo 0:2 za goste iz Beograda. Strelci za crno – bele bili su Lutovac u 11, Terzić u 42. minutu, dok je u drugom poluvremenu Gomeš postigao oba gola, najpre u 52, a zatim i u 56. minutu utakmice. Ovom pobedom Partizan se vratio na vrh tabele, dok se Kolubara nalazi na 11. mestu. U narednoj rundi takmičenja Kolubara gostuje ekipi Voždovca.

Trener Partizana Aleksandar Stanojević rekao je nakon utakmice da je zadovoljan igrom svojih izabranika i istakao da je svaka pobeda važna kako bi parni valjak ostao u konkurenciji za prvo mesto. Čestitao je treneru Kolubare Dejanu Đurđevići na dobroj igri, posebno u prvom poluvremenu.

Šef stručnog štaba Kolubare Dejan Đurđević čestitao je Partizanu na zasluženoj pobedi i poželeo uspeh u nastavku evropskog takmičenja. Istakao je da su zeleno – crni odigrali hrabro, bez kompleksa, posebno u prvom poluvremenu.

Ova utakmica je završena i Kolubara se okreće narednom protivniku, a to je Voždovac, zaključio je Đurđević.

U narednom meču Superlige Srbije Kolubara će gostovati ekipi Voždovca.