Изборник Затворити

Kolubara porazila TSC na domaćem terenu

Fudbaleri Kolubare na domaćem terenu pobedili su ekipu TSC, u okviru 18. kola Linglong Tire Superlige Srbije, rezultatom 2:1. Šef stručnog štaba Dejan Đurđević čestitao je ekipi TSC-a na korektnoj igri, i posebno pohvalio igrača zeleno – crnih Uroša Đuranovića, koji je u 60. minutu dao gol.

Na stadionu u Lazarevcu u okviru 18. kola Superlige Srbije sastali su se fudbaleri Kolubare sa ekipom TSC-a. Utakmica je završena u korist domaćina, rezultatom 2:1. U 60. minutu igrač Uroš Đuranović dao je gol i time doveo do izjednačenja, a potom je Nemanja Nikolić svojim pogotkom u 80. minutu, doneo pobedu Kolubari. Šef stručnog štaba Dejan Đurđević pohvalio je svoje igrače, koji su ostvarili odlične rezultate.

Ekipa TSC-a počela je sa dobrom igrom i na samom početku, u 18. minutu Stefan Vukić dao je gol za goste. Šef stručnog štaba TSC Mirko Jovanović istakao je da je utakmica bila na strani Kolubare, koja je sa velikim elanom igrala u drugom poluvremenu, što je i dovelo do pobede ove ekipe. Ekipe Kolubara i TSC ponovo će odmeriti snage 1. decembra u Bačkoj Topoli u osmini finala Kupa Srbije.

U okviru 19. kola Linglong Tire Superlige Srbije Kolubaru će ugostiti ekipa Čukaričkog.