Изборник Затворити

Kolubara – Novi Pazar 1:3

Fudbaleri Kolubare poraženi su u okviru 33. kola Linglong tire Superlige Srbije u Lazarevcu od ekipe Novog Pazara rezultatom 1:3. Meč u Lazarevcu odlučen je već u prvom poluvremenu kada su za goste pogadjali Dimić u prvom minutu susreta, Jokić u 23 i Ratković u 26. Utešni gol za Kolubaru postigao je u 43 minutu Filipović.

Posle početne dve pobede u plejautu protiv ekipa Metalca i Radničkog, ekipa Kolubara nije uspela da nastavi pobednički niz protiv Novog Pazara. Meč je odigran po lepom vremenu pred oko 1000 gledalaca.

Za Kolubaru su u ovom meču nastupili: Stanivuković, Janković, Radovanović (Lončar), Djurić, Uzelac (Vasiljević), Stojanović, Nikolić, Marjanović (Tumbas), Filipović (Andrić), Bojić (Mladenović) i Djuranović.

Nakon nepotpunog 33. kola Kolubara zauzima 1. mesto u plajautu sa 40 bodova, slede Mladost sa 39, Radnik 38, Spartak 35, Radnički K 32, Novi Pazar 32, Proleter 31 i Metalac 28 bodova.

Naredni meč ekipa Kolubare igra već u subotu 30. aprila od 18:30 časova kada u Lazarevcu gostuje ekipa Mladosti iz Lučana.