Изборник Затворити

Kolubara – Mladost 2:2

Fudbaleri Kolubare u okviru 29. Kola Linglong tire Superlige Srbije odigrali su na domaćem terenu nerešeno sa ekipom Mladosti iz Lučana. Konačan rezultat meča bio je 2:2, a golove za domaću ekipu postigli su Andrija Radovanović u 20 minutu susreta i Andreja Stojanović u 59 minutu. Iako je Kolubara u dva navrata vodila, gosti iz Lučana do izjednačenja su stizali golovima Mićevića u 24 minutu, odnosno Petrova u 68 minutu susreta.

Iako oba trenera nakon završetka susreta nisu bila u potpunosti zadovoljna podelom bodova, oko 1000 gledalaca na stadionu Kolubare moglo je uživati u prikazanoj igri obe ekipe u kojoj nije nedostajalo borbenosti, duel igre ali i prilika za postizanje golova na obe strane.

Za ekipu Kolubare u ovom meču su nastupili: Stanivuković, Janković (od 90 Djenić), Radovanović, Uzelac, Bakić, Kočović, Stojanović (od 85 Lončar), Marjanović, Bojić, Filipović (81 Mladenović) i Djuranović.