Изборник Затворити

Kolubara do istorijskog boda na gostovanju Partizanu

Fudbaleri Kolubare u okviru 25. kola Mozzartbet Superlige Srbije došli su do istorijskog boda na gostovanju ekipi Partizana. Utakmica odigrana na stadionu Partizana završena je remijem 1:1 (1:0).

Partizan je na stadionu u Humskoj ulici poveo u sedmom minutu golom Bibarsa Natha sa penala, koji dosudjen nakon igranja Andrije Radovanovića rukom u svom šesnaestercu. Izjednačenje Kolubari doneo je Marko Mrkić u 72. minutu. Kolubara je do gola došla nakon sjajne akcije Nenada Kočovića po levoj strani i centaršuta koji je rutinski realizovao Mrkić.

Do kraja meča Partizan je pretio, ali je večeras izuzetno borbena i hrabra ekipa Kolubare vešto izlazila na kraj sa svim pretnjama.

Kolubara nakon osvojenog boda u Humskoj zauzima 8. mesto sa 30 osvojenih bodova, a u narednom 26. kolu u Lazarevcu će u ponedeljak 13. marta dočekati ekipu TSC-a.